KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275023
nr 1527 5023
Oidentifierad konstnär. Kvinna på åsna. Signerad. Olja på duk, 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 62x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:18:19
7/3 09:28:34
100 kr
13/3 20:13:20